מאמרים נבחרים

הטיפ השבועי

לאחרונה אנחנו עדים לפרסום אגרסיבי של שיקום הפה ביום אחד.
דבר, שקוסם להרבה אנשים, זה להיתעורר ביום אחד עם חיוך מלא שיניים, כמו בעבר.
ללא כאבים וסבל שכרוכים בטיפול ממושך.
שוכחים לפרסם, שאחוז הכשלונות רב יותר והשיטה ,כלל לא מתאימה לכל אחד!.
מומלץ לבדוק היטב עם הרופא , מה הסיכונים והסיבוכים ,שכרוכים בטיפול המהיר והאם הטיפול המיידי , אכן מתאים לכם.

לייעוץ או הצעת מחיר

ד"ר רשף שמעון מומחה לאורתודונטיה, מטפל ברפואה אסתטית , שתלים ושיקום הפה

אורתודונטיה (ישור שיניים ולסתות) - ד"ר רשף סיים את לימודי רפואת השיניים ב1986 והתמחות באורתודונטיה ב- 1993. אלפי ילדים ומבוגרים טופלו על ידו. ד"ר רשף עוסק בכל מגוון הטיפולים האורתודונטים : אורתודונטיה עם טבעות שקופות, טיפול בלתי ניראה (טבעות בחלקן האחורי של השיניים) וגם בשילוב עם ניתוחי לסתות.
בשנים 1987-2001 במסגרת עבודתו במחלקת כירורגיית פה ולסת, ב"ח איכילוב, טופלו ע"י ד"ר רשף, מטופלים רבים עם עיוות בגדילת הלסתות. ניסיונו הרב בשילוב בין כירורגיה, רפואה אסתטית ואורתודונטיה תרמו לשיפור מרבי בתוצאות הטיפול.

שתלים ושיקום - טיפולי שיניים בעזרת שתלים דורש הרבה ניסיון ומיומנות. לא מומלץ במקרים אלו להתפשר, עקב נזקים רבים שעלולים להיגרם ע"י טיפול לא מקצועי. משנת 1987 ביצע ד"ר רשף אלפי שתלים דנטאליים ושיקום במסגרת מחלקת פה ולסת (ב"ח איכילוב), מרפאה לשיקום הפה לאנשי קבע (ב"ח תל השומר) ומרפאה פרטית. רמת המצוינות בתכנון וביצוע שתלים על ידי ד"ר רשף נובעת משילוב ניסיונו בכירורגיה, שיקום הפה, אורתודונטיה ורפואה אסתטית.

רפואה אסתטית וקוסמטיקה רפואית - בתקופה האחרונה חל גידול של מאות אחוזים בטיפולים אסתטיים ללא ניתוחים פלסטיים (הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי לקמטים, טיפולים ע"י גלי אור, גלי רדיו או גלי אולטרא-סאונד – הם רק חלק מהדוגמאות).
ייחודו של ד"ר רשף נובע משילוב בין ידע וניסיון בכירורגיית לסתות, אורתודונטיה (מקצוע שכולו מוקדש ליופי), רפואת שיניים, קוסמטיקה רפואית ורפואה אסתטית (הזרקות להעלמת קמטים ושקעים בפנים וצוואר).

שמעון רשף

למעלה מעשרים שנה עוסק ד"ר רשף באסטטיקת הפנים. כחלק מצוות רופאים במחלקת פה ולסת באיכילוב טופלו על ידו מטופלים רבים עם עיוות בהתפתחות הפנים. כאורתודנט מומחה וכחלק מהצוות הכירורגי במשך שנים רבות נצבר אצלו ניסיון ייחודי באספקטים מגוונים של אסטטיקת הפנים.
קורסים והשתלמויות רבות בחו"ל בהזרקות למילוי קמטים, שקעים ושפתיים משלימים את הראייה ההוליסטית של היופי אצל ד"ר רשף. בשנים האחרונות ,כמתבקש מעצמו ולהשלמת התמונה ההוליסטית, הוכנסה במרפאתו ביהוד, מחלקה לקוסמטיקה רפואית. מגוון רב של מכשירים מודרניים לשיפור בריאותו ומראהו של עור הפנים מופעלים במרפאתו. מכשור שפועל על בסיס גלים תת קוליים(אולטרא-סאונד) או גלי אור הם חלק מהדוגמאות.
בשנות השמונים התחיל בעולם עידן של שתלים מודרניים ברפואת שיניים. רופאי מחלקת פה ולסת איכילוב ובינם ד"ר רשף היו בין הרופאים הבודדים באותם שנים שעסקו בתחום. מטופלים רבים ידועי שם, טופלו על ידו בעזרת שתלים דנטאליים.
ניסיון רב בכירורגיה, אורתודונטיה, שיקום הפה, אסטטיקת הפנים וקוסמטיקה מייחדים את טיפוליו של ד"ר רשף.


חבר ב:

  • ICAD-INTERNATIONAL ACADEMY OF COSMETIC DERMATOLOGY
  • ICOI-INTERNATIONAL CONGRESS OF ORAL IMPLANTOLOGISTS
  • ISRAELY ORTHODONTIC SOCIETY
  • עמותה הישראלית לשתלים דנטאליים
  • האיגוד הישראלי לפריודונטיה (מחלות חניכיים)
  • החברה הישראלית לכירורגיה דרמטולוגית

תעודות
תעודה מעמותת שתלים

בית אפריקה-ישראל, דרך החורש 4, קריית סביונים, יהוד | טלפון: 03-6323892