מאמרים נבחרים

הטיפ השבועי

לאחרונה אנחנו עדים לפרסום אגרסיבי של שיקום הפה ביום אחד.
דבר, שקוסם להרבה אנשים, זה להיתעורר ביום אחד עם חיוך מלא שיניים, כמו בעבר.
ללא כאבים וסבל שכרוכים בטיפול ממושך.
שוכחים לפרסם, שאחוז הכשלונות רב יותר והשיטה ,כלל לא מתאימה לכל אחד!.
מומלץ לבדוק היטב עם הרופא , מה הסיכונים והסיבוכים ,שכרוכים בטיפול המהיר והאם הטיפול המיידי , אכן מתאים לכם.

לייעוץ או הצעת מחיר

מכשיר להסרת שיער

מכשיר להסרת שיער הוא מוצר בעל ערך רב ולא רק משום שעלותו גבוהה אלא בזכות התמורה הגבוהה שאותה הוא מגלם בתוכו. הסרת שיער הפכה להיות לפעולה זמינה ונדרשת מאי פעם וזאת בזכות היתרונות הרבים שהיא מגלמת בתוכה, אלא שעל מנת להשלים את הפעולה הרצויה והנדרשת כל כך לא די בקיומו של מכשיר להסרת שיער ויהיה הטוב ביותר שקיים בשוק.

אכן, המבחר במכשירים להסרת שיער שקיימים כיום הוא רחב ועשיר כשהמכשירים השונים אכן מקצועיים ובעלי מסוגלות להגיע לתוצאות מרהיבות ועם זאת אסור לשכוח שמכשיר הוא רק מכשיר ואינו מסוגל להרבה בלי המפעיל. אמנם לא רבים המקומות שמקפידים על כך, אך למפעיל מכשיר להסרת שיער יש השפעה רבה גם על הצלחת הטיפול ובעיקר על בריאותו של המטופל.
אם אתם עוסקים בתחום הקוסמטיקה, ייתכן שיעניין אתכם לבקר בקטלוג מכשירים להסרת שיער של חברת Leonardo.

מכשירי לייזר ואינפרא

מכשירים להסרת שיער נחלקים לקטגוריות שונות, כאשר כיום ניתן למצוא גם מכשירים להסרת שיער לשימוש ביתי, מה שאומר שהם נגישים לכל אחד. כדאי לדעת שמטבע הדברים המכשירים הביתיים אינם עצמתיים ויעילים כמו המכשירים המקצועיים שאמורים להיות מופעלים על ידי רופא. איכות ועמידות הסרת השיער הינה מכלול של פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון, ובהם נכללים חוזק, עובי וצבע השיערה, כמות הטיפולים, עצמת הפולסים של קרן האור, סוג המכשיר ומיומנות המפעיל.
כדאי לדעת שלעניין זה, ככל שהמכשיר עצמתי יותר כך למפעיל יש חשיבות גבוהה יותר, הן מבחינת מקצועיות התהליך והן מבחינת אמצעי בטיחות אליהם יש להתייחס.

המכשירים הביתיים אמנם מספקים פתרון לא רע, במיוחד ברמה הנקודתית, אך אם אתם רוצים לקבל תוצאות שאינן משתמעות לשתי פנים, כאלה שילווה אתכם לצמיתות אל תתפשרו ופנו למומחים שבתחום.

בית אפריקה-ישראל, דרך החורש 4, קריית סביונים, יהוד | טלפון: 03-6323892