מאמרים נבחרים

הטיפ השבועי

לאחרונה אנחנו עדים לפרסום אגרסיבי של שיקום הפה ביום אחד.
דבר, שקוסם להרבה אנשים, זה להיתעורר ביום אחד עם חיוך מלא שיניים, כמו בעבר.
ללא כאבים וסבל שכרוכים בטיפול ממושך.
שוכחים לפרסם, שאחוז הכשלונות רב יותר והשיטה ,כלל לא מתאימה לכל אחד!.
מומלץ לבדוק היטב עם הרופא , מה הסיכונים והסיבוכים ,שכרוכים בטיפול המהיר והאם הטיפול המיידי , אכן מתאים לכם.

לייעוץ או הצעת מחיר

אסתטיקת הפה והפנים

איזור הפנים שלנו הוא כרטיס הביקור שלנו אל העולם, גם אצל נשים, אך גם אצל הגברים של שנות האלפיים. בשביל להיות אסתטיים ומטופחים לא צריך להיות יפים מגד הרגיל או לשמור על מראה הנעורים עד זוב דם, אך בהחלט ניתן לדאוג לשמירה על כללים בסיסיים של אסתטיקה שיעניקו, לא רק לכם הרגשה הרבה יותר טובה לגבי עצמכם אם כי ישפיעו לטובה גם על האופן שבו הסביבה מגיבה אליכם.

אסתטיקת הפה והפנים מתייחסת לטיפוח, טיפול והקפדה על נראות, חיוניות ונקיון עור הפנים וחלל הפה, כאשר מעבר לטיפוח הפרטי והביתי אותו אנו עושים ישנו מגוון רב של פתרונות ואפשרויות מקצועיות שיוכלו לסייע לכם לשדרג את מראה עור הפנים והשיניים בכמה מידות.

טיפולי שיניים

עם השנים, אחד האיברים שניזוקים הכי הרבה אלה הם השיניים שלנו, בין אם כתוצאה מבעיות שאנחנו סוחבים מהילדות, בין אם כתוצאה מחוסר הקפדה על צחצוח ושימור נכון ובין אם כתוצאה מהסיבה הכי פשוטה ובאנלית- שהיא הזמן. אין סיבה להסתובב היום עם סט שיניים שאינו מחמיא, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חלק אינגראלי ומשפיע כל כך של מהפנים.
מרכז רשף לרפואת שיניים וקוסמטיקה רפואית מזמין אתכם להנות ממגוון טיפולי שיניים מקצועיים ואיכותיים שיעניקו לכם את הפה המושלם. בין היתר תוכלו להנות מטכניקות יישור שיניים מתקדמות ובלתי נראות, ציפויי חרסינה ללא מתכת לכתרי השיניים, שתלים ברמה גבוהה ומקצועית ועוד. במרכז תוכלו לקבל טיפול ייחודי אשר מתאים לילדים החרדים מטיפולי שיניים תוך שימוש בטכניקות מתקדמות ומקצועיות המשלבות טיפול התנהגותי ופתרונות נוספים.

אסתטיקת הפנים

כתמי פיגמנטציה, קמטוטים שעתידם להפוך לקמטים עמוקים, שיער מיותר על הגוף או באיזור הפנים ותופעות נוספות, כל אלה הן מנת חלקם של רוב האוכלוסיה, אך אין זה אומר שחייבים לחיות איתם. במרכז תוכלו לקבל טיפול מקיף ומקצועי שיסיע לכם לקבל את המקסימום מהמראה החיצוני שקיבלתם מן הטבע.

בית אפריקה-ישראל, דרך החורש 4, קריית סביונים, יהוד | טלפון: 03-6323892